Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Wybierz wersję projektu

Projekt domu Granat

Projekt domu Granat
Kategoria : Projekty domów od 100 do 150 m2 Cena : 1995.00 zł Pow. użytkowa: 123.90 [m²] Pow. zabudowy: 119.60 [m²] Kubatura: 510.00 [m³] Min. wym. działki: 16.4 x 21.6 Wys. budynku: 7.94 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] Kondygnacja: z poddaszem - garaż: 19.30 [m²] Wys. pomieszczeń : 2.65
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu Granat
Projekt domu Granat
Charakterystyka projektu: Projekt domu Granat
Projekt domu Granat 
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z jadalnią i kuchnię ze spiżarką oraz wydzielony pokój, pom. gospodarcze i łazienkę. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje w tym jeden z dużym oknem balkonowym oraz łazienka ( powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1.9m). Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Klasyczny dom z dachem dwuspadowym z bryłą garażu dostawioną z boku. Uwagę zwracają harmonijne fasady z oknami ujętymi w opaski oraz podkreślone poprzez balkon powyżej wejście główne. Wyjście na taras atrakcyjnie zadaszone obniżoną połacią dachu opartą na drewnianych słupkach.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, cokoły i elementy fasad okładane płytką klinkierową. Balustrady stalowe.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA