Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu jednorodzinego Limba

Projekt domu jednorodzinego Limba
Kategoria : Domy piętrowe od 100 do 150 m2 Cena : 1995.00 zł Pow. użytkowa: 114.80 [m²] Pow. zabudowy: 121.80 [m²] Min. wym. działki: 18.40 x 19.80 Wys. budynku: 8.25 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] Kondygnacja: piętrowy - garaż: 22.00 [m²] Model: Limba
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu jednorodzinego Limba
Projekt domu jednorodzinego Limba
Charakterystyka projektu: Projekt domu jednorodzinego Limba
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem lub wariantowo bez. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z jadalnią, kuchnię ze spiżarnią, dodatkowy pokój, łazienkę i garaż z częścią gospodarczą. Zaletą domu jest przestrzenny salon z widocznymi schodami na poddasze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz łazienka i pomiesczenie gospodarcze dostępne z łazienki (powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1.9m). Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Klasyczny dom z dachem dwuspadowym z bryłą garażu dostawioną z boku. Szczególnie atrakcyjny jest łukowy podcień wejściowy oraz zadaszenie tarasu od strony ogrodu. Charakterystycznym elementem jest także balkon dostępny z pokoju na poddaszu.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, cokoły tynkowane lub okładane płytką klinkierową.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA