Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu jednorodzinnego Perła

Projekt domu jednorodzinnego Perła
Kategoria : Domy piętrowe od 100 do 150 m2 Cena : 1995.00 zł Pow. użytkowa: 129.40 [m²] Pow. zabudowy: 115.80 [m²] Min. wym. działki: 18.7 x 19.3 Wys. budynku: 9.01 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] - garaż: 20.10 [m²] Model: Perła
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu jednorodzinnego Perła
Projekt domu jednorodzinnego Perła
Charakterystyka projektu: Projekt domu jednorodzinnego Perła
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy z wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Na parterze obok salonu z kominkiem, kuchni i wysuniętej części jadalni zaprojektowano także pokój z łazienką przylegający do strefy wejściowej domu. Z garażu i kuchni dostępne jest pomieszczenie gospodarcze mogące pełnić dodatkowo rolę domowej spiżarni. Na piętrze pod dachem kopertowym zaprojektowano wariantowo 3 lub 4 sypialnie z garderobą oraz łazienkę. W wersji z 3 pokojami na poddaszu, z łazienki przechodzi się do wydzielonego pomieszczenia na pralnię. Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Dom wyróżnia się reprezentacyjną fasadą frontową i atrakcyjnie wyglądającym balkonem ocieniającym wejście. Od strony ogrodu uwagę przykuwa podcień nad tarasem połączony z przeszklonym drzwiami balkonowymi szczytem.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Elewacje tynkowane, cokoły tynkowane albo wariantowo okładane płytkami klinkierowymi lub kamiennymi.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA