Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu nowoczesnego LK 689

Projekt domu nowoczesnego LK 689
Kategoria : Domy Nowoczesne pow. 150m Cena : 10605.00 zł Pow. użytkowa: 266,22 m² [m²] Pow. zabudowy: 182.44 [m²] Pow. całkowita: 465.12 Kubatura: 974.18 [m³] Min. wym. działki: 23.69 x 29.5 Wys. budynku: 7.25 [m] Kąt nach. dachu: 3 [°] Kondygnacja: piętrowy Pow. dachu: 243.26 [m²] - garaż: 43,10 [m²]
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu nowoczesnego LK 689
Projekt domu nowoczesnego LK 689
Charakterystyka projektu: Projekt domu nowoczesnego LK 689
Charakterystyka:
Piętrowy, podpiwniczony, miejski dom jednorodzinny dla 4 osobowej rodziny. Budynek położony na niewielkim wzniesieniu, został zaprojektowany z myślą o wejściu i wjeździe od strony południowej.Zwraca on uwagę nowoczesną stylistyką , dużymi przeszkleniami, ciekawym połączeniem rodzimego kamienia i drewna z nowoczesnym detalem szklanych balustrad i regulowanych żaluzji. Na poziomie piwnic znajduje się dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia z pralnią. Wjeżdżając do budynku samochodem znajdujemy się w jego centralnej części. Wejście do domu usytuowane jest centralnie od strony zachodniej. Wraz z klatką schodową tworzy czytelny podział parteru na dwie strefy: kuchni z jadalnią, wysoką na dwie kondygnacje oraz pokoju dziennego z kominkiem. Poprzez zastosowanie dużych przeszkleń w tej strefie część dzienna budynku świetnie koresponduje z otaczającym go ogrodem i przyległym do domu basenem. Na piętrze także można zaobserwować wyraźny podział na sypialnię rodziców z własną łazienką i garderobą, oraz dwie sypialnie reszty domowników ze wspólną łazienką. Przestrzeń tego piętra została podzielona galerią otwartą na jadalnię i hall.

Konstrukcja i technologia:
Fundamenty żelbetowe, ściany piwnic żelbetowe gr. 30 cm ocieplone styropianem ekstrudowanym. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z pustaków Porotherm gr. 30 cm i styropianu gr. 20 cm firmy Termo Organika. Ściany wewnętrzne ceramiczne, z pustaków Porotherm gr. 25 i 11.5 cm. Strop żelbetowy, stropodach w systemie odwróconym pokryty żwirem. Żaluzje ruchome, systemowe firmy Esco. Dom ogrzewany gazem lub pompą ciepła. Wentylacja mechaniczna.

Wykończenie:
Elewacje wykończone tynkiem silikonowym w kolorze białym. Częściowo obłożone kamieniem wapiennym i drewnem elewacyjnym. Ślusarka aluminiowa w kolorze grafitowym, podobnie żaluzje. Balkon wykończony deskami tarasowymi, panele balkonowe - szkło hartowane-bezpieczne. Obróbki blacharskie z blachy tytanowo-cynkowej.

Projekt dostępny także w wersji lustrzanej.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA