Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu Toledo

Projekt domu Toledo
Kategoria : Domy parterowe do 100 m2 Cena : 1900.00 zł Pow. użytkowa: 113.23 [m²] Pow. zabudowy: 113.23 [m²] Pow. całkowita: 68.58 Kubatura: 500 [m³] Min. wym. działki: 21.4 x 19.65 Wys. budynku: 6.35 [m] Kąt nach. dachu: 35 [°]
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu Toledo
Projekt domu Toledo
Projekt domu Toledo
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: Projekt domu Toledo
Projekt domu "Toledo"
Na pierwszy rzut oka rzuca się kamienna kompozycja biegnąca nisko wokół domu. Subtelnie podkreśla ona wejście do budynku za sprawą murku znajdującego się przy frontowych drzwiach oraz przedstawia harmonię między drewnem i kamieniem, które stanowią obudowę tarasu.
Jako dom parterowy, niepodpiwniczony, Toledo będzie odpowiednim wyborem dla rodziny 3/4 osobowej, która ceni sobie praktyczny układ i szybki dostęp do wszystkich pomieszczeń. Kuchnia z jadalnią, dwa pokoje, łazienka i pokój dzienny sprawiają bardzo dobre wrażenie, lecz gdy dodamy do tego kominek w salonie, taras i przestrzenny garaż otrzymamy niebywale zadowalający efekt.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.


Opis technologii
Technologia tradycyjna, ściany zewnętrzne murowane grubości 44 cm , ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM".  Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA