Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu wolnostojącego lub bliźniaczego Laguna

Projekt domu wolnostojącego lub bliźniaczego Laguna
Kategoria : Domy piętrowe od 100 do 150 m2 Cena : 1995.00 zł Pow. użytkowa: 135.70 [m²] Pow. zabudowy: 132.50 [m²] Min. wym. działki: 19.3 x 20.4 Wys. budynku: 8.31 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] Kondygnacja: piętrowy - garaż: 19.30 [m²] Model: Laguna
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu wolnostojącego lub bliźniaczego Laguna
Projekt domu wolnostojącego lub bliźniaczego Laguna
Charakterystyka projektu: Projekt domu wolnostojącego lub bliźniaczego Laguna
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem lub bez. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z jadalnią, kuchnię, pom. gospodarcze i wc oraz dodatkowe dwa pokoje. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje w tym jeden z dużym łukowym oknem oraz dwie łazienki (powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1.9m). Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Klasyczny dom z dachem dwuspadowym z bryłą garażu dostawioną z boku. Front budynku przykuwa uwagę reprezentacyjnym wejściem i atrakcyjnym balkonem z sypialni na poddaszu. Od strony ogrodu do budynku przylega częściowo zadaszony taras.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, elementy fasad okładane płytką klinkierową lub tynkowane.
Wersja z garażem.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA