Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt piętrowego domu Fantazja

Projekt piętrowego domu Fantazja
Kategoria : Domy piętrowe od 150 do 200 m2 Cena : 2095.00 zł Pow. użytkowa: 163.50 [m²] Pow. zabudowy: 132.20 [m²] Min. wym. działki: 19.0 x 20.8 Wys. budynku: 9.20 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] Kondygnacja: piętrowy - garaż: 19.00 [m²] Model: Fantazja
Dodaj do obserwowanych
Projekt piętrowego domu Fantazja
Projekt piętrowego domu Fantazja
Projekt piętrowego domu Fantazja
Charakterystyka projektu: Projekt piętrowego domu Fantazja
  • Budynek niepodpiwniczony, piętrowy z wbudowanym garażem. Na parterze zaprojektowano salon z kominkiem, kuchnię z jadalnią i spiżarką oraz dodatkowy pokój z łazienką i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się cztery pokoje, garderoba oraz łazienka (powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1.9m). Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym. Dostepna wersja z garażem dwustanowiskowym.
  • Dom z kopertowym dachem ma reprezentacyjna fasadę frontową z atrakcyjnie wygladajacym balkonem i podcieniem wejściowym. Od strony ogrodu budynek jest równie ciekawy szczególnie dzieki ciekawym formatom okien i częściowo zadaszonemu tarasowi.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, cokoły tynkowane.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA