Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomy NowoczesneProjekty rezydencjiProjekt przestrzennej rezydencji LK&525 

Projekt przestrzennej rezydencji LK&525

Projekt przestrzennej rezydencji LK&525
Kategoria : Projekty rezydencji Cena : 10710.00 zł Pow. użytkowa: 282.66 [m²] Pow. zabudowy: 276.42 [m²] Kubatura: 724.65 [m³] Min. wym. działki: 26.1 x 29.95 Wys. budynku: 8.84 [m] Kąt nach. dachu: 45 [°] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 376.19 [m²] Model: LK&525
Dodaj do obserwowanych
Projekt przestrzennej rezydencji LK&525
Projekt przestrzennej rezydencji LK&525
Charakterystyka projektu: Projekt przestrzennej rezydencji LK&525
Charakterystyka:
Duży przestrzenny dom składający się z dwóch skrzydeł i części środkowej. Podpiwniczony wraz z użytkowym poddaszem, oraz garażem dwustanowiskowym. W piwnicy znajdują się kolejno: hall prowadzący do części ogrodowej, kotłownia, pralnia oraz pomieszczenie gospodarcze. Część dzienna parteru znajduje się w lewym skrzydle. Kształtowana jest jako otwarta z przestronnym salonem, jadalnią jak i kuchnią. Część ta posiada duże przeszklenia łączące ją z ogrodem. W lewym skrzydle znajduje się gabinet, sypialnia oraz garaż. Uzupełnieniem tego jest hall z centralnie umieszczonymi schodami prowadzącymi na poddasze.

Konstrukcja i technologia:
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne zaprojektowane z pustaków Porotherm gr. 38 cm i 25 cm. Strop żelbetowy wylewany. Konstrukcja dachu drewniana docieplona wełną mineralną o gr. 30 cm firmy Rockwool. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem gr.15 cm. Fundamenty ocieplone styropianem ekstrudowanym firmy Termo Organika. Pokrycie dachu dachówami firmy Ruppceramika w kolorze grafitowym.

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem silikonowym w kolorze ciemno beżowym i jasno beżowym oraz z płytkami klinkerowymi. Cokoły obłożone kamieniem naturalnym, stolarka częściowo aluminiowa i z PCV. Poddasze wykończony płytami firmy Fermacell.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA