Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt tuczarni CZ-010

Projekt tuczarni CZ-010
Kategoria : Projekty Tuczarni Cena : 1952.00 zł Pow. użytkowa: 230,22 m2 [m²] Pow. zabudowy: 266,40 m2 [m²] Kubatura: 1032,79 m3 [m³] Wys. budynku: 5 [m] Model: CZ-010
Dodaj do obserwowanych
Charakterystyka projektu: Projekt tuczarni CZ-010
Ze względu na dostosowywanie projektu do aktualnych wymogów i przepisów  ten projekt funkcjonuje jako koncepcja architektoniczna.

W przypadku chęci zakupu tego projektu prosimy o kontakt z nami.

Charakterystyka chlewni - tuczarni


Wymiary budynku CZ-010 : 29,06 m x 9,00 m. Budynek przeznaczony jest do rozrodu i wychowu warchlaków i tuczników. Maciory w fazie ciąży i fazie remontowej znajdują się w innym budynku. Wszystkie przyjęte rozwiązania chlewni spełniają wymagania dotyczące warunków utrzymania zwierząt i w pełni odpowiadają przepisom Unii Europejskiej.

Zadawanie pasz i pojenie zwierząt

W projekcie przewidziano wariantowe zadawanie pasz. Ręcznie lub poprzez zautomatyzowany paszociąg. Pasza podawana jest w automatach paszowych. Pojenie zwierząt za pomocą poideł grupowych lub indywidualnych w zależności od utrzymania zwierząt

Usuwanie odchodów

Sektor porodowy i warchlaków wykonany jest na rusztach plastikowych. Usuwanie gnojowicy do szczelnego zbiornika. Tuczniki chowają się na płytkiej ściółce. Obornik usuwany zgarniaczem linowym lub posuwisto - zwrotnym.

Konstrukcja

Konstrukcja ścian zewnętrznych jako 2 - warstwowa. Konstrukcja dachu chlewni: kratownica stalowa o kącie nachylenia 25 stopni. Pokrycie dachu: płyta warstwowa.

Uwaga

Chlewnia może być wydłużona lub skrócona w zależności od przewidzianej ilości zwierząt.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA