Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt tuczarni CZ-011

Projekt tuczarni CZ-011
Kategoria : Projekty Tuczarni Cena : 2000.00 zł Pow. użytkowa: 227,55 m2 [m²] Pow. zabudowy: 262,26 m2 [m²] Kubatura: 1038,00 m3 [m³] Wys. budynku: 4,61 [m] Model: CZ-011
Dodaj do obserwowanych
Charakterystyka projektu: Projekt tuczarni CZ-011
Charakterystyka chlewni - tuczarni

Wymiary budynku CZ-011 : 29,14 m x 9,00 m. Budynek przeznaczony jest do rozrodu i wychowu warchlaków i tuczników. Maciory w fazie ciąży i fazie remontowej znajdują się w innym budynku. Wszystkie przyjęte rozwiązania chlewni spełniają wymagania dotyczące warunków utrzymania zwierząt i w pełni odpowiadają przepisom Unii Europejskiej.


Zadawanie pasz i pojenie zwierząt

W projekcie przewidziano wariantowe zadawanie pasz. Ręcznie lub poprzez zautomatyzowany paszociąg. Pasza podawana jest w automatach paszowych. Pojenie zwierząt za pomocą poideł grupowych lub indywidualnych w zależności od utrzymania zwierząt.


Usuwanie odchodów

Sektor porodowy i warchlaków wykonany jest na rusztach plastikowych. Usuwanie gnojowicy okresowo z szczelnych kanałów gnojowych znajdujących się pod zwierzętami. Tuczniki wychowywane są na głębokiej ściółce o różnicy poziomów 80 cm.


Konstrukcja

Konstrukcja ścian zewnętrznych jako 2 - warstwowa. Konstrukcja dachu chlewni: płatwiowa oparta na ścianach nośnych wewnętrznych o kącie nachylenia 8 . Pokrycie dachu: płyta warstwowa.


Uwaga

Chlewnia może być wydłużona lub skrócona o moduł boksu w zależności od przewidzianej ilości zwierząt. ( szerokość pomieszczenia 1.1 - 4,50 m, szerokość pomieszczenia 1.2 i 1.3 - 3,40 m )
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA