Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaKontakt 

Regulamin ten określa zasady realizowania usług w serwisie aprojekty.pl


UWAGA - REGULAMIN W TRAKCIE AKTUALIZACJI !!!

1. Serwis aprojekty.pl prowadzi następujące usługi:

- sprzedaż gotowych projektów, będących w jego ofercie za pośrednictwem strony internetowej.
2. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Firmą ???????????? właścicielem marki aprojekty.pl
3. W przypadku sprzedaży internetowej utrwalenie, zabezpieczenia i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowane i przekazanie Klientowi wraz z przesyłką faktury VAT lub paragon ze specyfikacją zamówienia. Do umowy tej mają zastosowanie przepisy "Ustawy z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich.
4. Wszelkie informacje o produktach umieszczone na stronie aprojekty.pl, w szczególności opisy, parametry techniczne i użytkowe, ceny stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 k.c., zgodnie z warunkami Regulaminu.
5. Ceny produktów umieszczone na stronie aprojekty.pl podane są w złotych polskich, lub dolarach, bądź euro i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT, cła i podatki,
6. Zamówienie jest realizowane, o ile w fazie składania zamówienia, zamówione produkty są dostępne u dostawców. Informacje o produktach dostępnych w sklepie internetowym nie mogą stanowić podstawy do roszczeń wobec Serwisu.
7. W trosce o zapewnienie towaru dla jak największej grupy Klientów, sklep internetowy przyjmuje zamówienia hurtowe. W celu negocjacji cen dla hurtowników, Klient może być zaproszony do rozmowy z działem handlowym aprojekty.pl
8. Klient uiszcza opłatę za zamówione/zarezerwowane produkty:

- przy sprzedaży internetowej gotówką lub przelewem bankowym na konto podane przez aprojekty.pl

W tytule przelewu Klient zobowiązany jest do podania swoich danych osobowych wraz z nr. zamówienia.

Dostawa


1. Zamówienia realizowane są wyłącznie w ciągu dni roboczych (pn-pt w godzinach od 8.00-16.00) w szczególnych przypadkach godz te mogą ulec zmianie.
2. Klient ma prawo wyboru opcji dostawy: Poczta Polska lub za pomocą firmy kurierskiej .
3. Koszt przesyłki pokrywa sklep aprojekty.pl
4. O wszelkich zmianach cen Dostawy, Informujemy drogą telefoniczną lub mailową.

Gwarancja, Reklamacje i Zwroty

1. Produkty oferowane w sklepie internetowym są fabrycznie nowe. Warunki gwarancji określają producenci produktów lub ich autoryzowani przedstawiciele na terenie Polski. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne mogą być także zgłaszane bezpośrednio w Firmie ?????????????????? lub telefonicznie.
2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.  

3. Zwroty lub wymiana projektu możliwa jest do 29 dni od momentu zakupu.

4. Zgodnie z dyrektywa UE klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn przez 14 dni od zakupu.


  Pozostałe:

1. aprojekty.pl zastrzega sobie możliwość błędów w opisie produktów.

Zdjęcia produktów, opisy, marki są jedynie przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędne zdjęcia i opisy umieszczone przy poszczególnych produktach.
2. Dane osobowe Klientów podawane podczas rejestracji są przetwarzane przez aprojekty.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz, w zależności do decyzji Klienta wyrażonej w zamówieniu, mogą być przetwarzane w celach marketingowych.

Klientowi przysługuje prawo uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, oraz prawo wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych.
3. Złożenie zamówienia w serwisie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu w brzmieniu z dnia złożenia zamówienia.
4. Szczegółowe czynności związane z realizacja usług w sklepie internetowym, nie wymienione powyżej, są opisane w pozostałych częściach serwisu ( Polityka Prywatności) i stanowią integralna cześć regulaminu.
5. Do umowy sprzedaży produktów w sklepie internetowym stosuje się prawo polskie. Umowa zawierana jest w języku polskim.
6. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, tel. ??????????????????????????

Polityka Prywatności

Jakie dane o Tobie zbieramy?

Dane zbierane podczas rejestracji
Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego serwisu będziesz Musiał/a podać swoje dane osobowe. Podczas tego procesu zapytamy Cię o Twój adres e-mail na jakiego będziesz otrzymywała informacje z naszego serwisu.

Dane zbierane podczas transakcji zakupu
Zanim będziemy mogli dokonać transakcji zakupu towaru w naszym serwisie zapytamy Ciebie o imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz numer telefonu komórkowego, numeru Nip i dokładnego adresu Twojej działalności, w celu wystawienia paragonu czy faktury VAT.

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail.


W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
W żadnym wypadku nie będziemy udostępniali bądź sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierana podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Ciebie pieniędzy oraz wysłania Tobie zamówionego towaru. Są one obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?
Jeżeli dokonałeś transakcji zakupu towaru, możesz otrzymać od nas e-maile dotyczące Twojej transakcji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji.

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?
Po skontaktowaniu się z nami telefonicznie, możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe.

W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe?
Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy Twoje dane osobowe, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Firma zbierająca dane:

???????????????????????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????????

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.
Formularz kontaktowy
Dział:
Imie i nazwisko*:
Adres e-mail**:
Telefon**:
Temat*:
Treść*:
kod
Przepisz pierwszy i czwarty znak*:

* Pola są wymagane
** Przynajmniej jedno z tych pól jest wymagane
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA