Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Dom jednorodzinny LK 672

Dom jednorodzinny LK 672
Kategoria : Projekty domów od 100 do 150 m2 Cena : 2415.00 zł Pow. użytkowa: 118,08 m² [m²] Pow. zabudowy: 128.34 [m²] Pow. całkowita: 312.55 Kubatura: 503.5 [m³] Min. wym. działki: 23.9 x 17.4 Wys. budynku: 7.58 [m] Kąt nach. dachu: 38 [°] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 220.37 [m²]
Dodaj do obserwowanych
Dom jednorodzinny LK 672
Dom jednorodzinny LK 672
Charakterystyka projektu: Dom jednorodzinny LK 672
Charakterystyka:
Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Posiada jednostanowiskowy garaż. Bryła budynku jest przykryta czterospadowym dachem, którego dominującym elementem jest duża lukarna z naczółkiem. Malowniczości budynkowi dodaje podcień w kształcie łuku oraz wykusz w elewacji bocznej, doświetlający jadalnię. Na niewielkiej powierzchni użytkowej zaprojektowano przejrzysty, funkcjonalny układ wnętrz. Przez sień wchodzimy do hallu, z którego, kierujemy się do kuchni z jadalnią i pokoju dziennego. Część gospodarcza to spiżarka, pralnia oraz WC. W piwnicy znajdują się kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, dwie garderoby, z których większa połączona jest z pokojem rodziców oraz dużą łazienkę.

Konstrukcja i technologia:
Fundamenty żelbetowe, ściany fundamentowe żelbetowe o gr.24, 30 cm, ocieplone styropianem 'TermoOrganika' o gr.15 cm. Ściany zewnętrzne z bloczków z betonu komórkowego 'Ytong' o gr.40 cm, ocieplone styropianem 'TermoOrganika' o gr.10 cm. Ściany wewnętrzne z bloczków 'Ytong' o gr.24 cm i 11,5 cm. Strop żelbetowy, konstrukcja dachu drewniana, docieplona wełną mineralną gr.30 cm firmy 'Rockwool'. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną. W domu zastosowano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Wykończenie:
Elewacje wykończone tynkiem silikonowym w kolorze białym, opaski wokół okien w kolorze jasnoniebieskim. Stolarka okienna drewniana w kolorze brązowym. Cokół obłożony cegłą klinkierową. Dachówka w kolorze grafitowym. Taras i schody zewnętrzne wyłożone płytkami ceramicznymi w kolorze jasnoniebieskim.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA