Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Dom jednorodzinny z poddaszem uzytkowym LK 692

Dom jednorodzinny z poddaszem uzytkowym LK 692
Kategoria : Projekty domów od 150 do 200 m2 Cena : 2730.00 zł Pow. użytkowa: 162,26 m² [m²] Pow. zabudowy: 97.91 [m²] Pow. całkowita: 266 Kubatura: 510 [m³] Min. wym. działki: 18 x 18.8 Wys. budynku: 7.53 [m] Kąt nach. dachu: 35 [°] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 171 [m²]
Dodaj do obserwowanych
Dom jednorodzinny z poddaszem uzytkowym LK 692
Dom jednorodzinny z poddaszem uzytkowym LK 692
Charakterystyka projektu: Dom jednorodzinny z poddaszem uzytkowym LK 692
Charakterystyka:
Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym oraz użytkowa piwnica, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny, komponuje się na działce ze spadkiem. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z jadalnia. Wnętrze doświetlone jest dużą ilością okien z wyjściem na balkon. W parterze zaprojektowano również kuchnie, łazienkę oraz sypialnie. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie, przestronna garderoba oraz łazienka. W piwnicy znajduje się strefa rekreacyjna, zaadaptowana na bar, pokój gościnny muzyczny z wyjściem na taras oraz gabinet; zaprojektowano także kotłownię z pralnia, pom. gospodarcze i WC.

Konstrukcja i technologia:
Ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe betonowe o gr.30 cm. Ściany zewnętrzne zaprojektowano z betonu komórkowego firmy 'Ytong' gr.40 cm.Stropy żelbetowe, konstrukcja dachu drewniana, docieplona wełna mineralna gr.30 cm firmy 'Rockwool'. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną 'RuppCeramika'.

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem silikonowym w kolorze kremowym, opaski w kolorze białym; cokół oraz elewacja obłożone kamieniem naturalnym w kolorze beżowym, stolarka drewniana w kolorze brązowym. Dachówka w kolorze ceglastym.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA