Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Dom nowoczesny LK 688

Dom nowoczesny LK 688
Kategoria : Domy Nowoczesne pow. 150m Cena : 35000.00 zł Pow. użytkowa: 244,49 m² [m²] Pow. zabudowy: 251.8 [m²] Pow. całkowita: 475.74 Kubatura: 1141.99 [m³] Min. wym. działki: 26 x 35 Wys. budynku: 8.3 [m] Kąt nach. dachu: 45 [°] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 327.03 [m²] - garaż: 41,31 [m²]
Dodaj do obserwowanych
Dom nowoczesny LK 688
Dom nowoczesny LK 688
Charakterystyka projektu: Dom nowoczesny LK 688
Charakterystyka:
Nowoczesny dom jednorodzinny dla 4-5 osobowej rodziny. Podzielony jest na 2 budynki połączone przewiązką, stanowiącą również strefę wejściową domu. W lewym skrzydle na parterze znajduje się garaż z kotłownią i pom. gospodarczym, natomiast na poddaszu zlokalizowano sypialnię z garderobą, łazienkę i wygodną pralnię. W prawym skrzydle na parterze znajduje się strefa dzienna: kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, pokój dzienny, gabinet, łazienka i garderoba. Wysoki aż do samej kalenicy pokój dzienny otwiera się całkowicie przeszkloną ścianą na zewnętrzny taras. Na poddaszu tego skrzydła znajduje się sypialnia rodziców oraz sypialnia dziecka, obie z garderobą i osobną łazienką. Jedną ścianę w sypialni rodziców przeszklono dając wgląd do znajdującego się poniżej pokoju dziennego. Prosta, nowoczesna bryła z równoczesnym zachowaniem formy tradycyjnego dwu spadzistego dachu, zastosowanie niekonwencjonalnych materiałów obok tych zupełnie tradycyjnych, czytelny z zewnątrz podział funkcji oraz jasne i wygodne wnętrza to niewątpliwie główne zalety tego domu, sprawiające że na pewno nikt obok niego nie przejdzie obojętnie.

Konstrukcja i technologia:
Fundamenty żelbetowe, ściany fundamentowe betonowe gr. 30 cm ocieplone styropianem. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z pustaków 'Porotherm' gr. 30 cm i wełny mineralnej gr. 20 cm firmy 'Rockwool'. Ściany wewnętrzne ceramiczne, z pustaków 'Porotherm' gr. 25 i 11.5 cm. Stropy żelbetowe, konstrukcja więźby drewniana. Żaluzje ruchome, systemowe firmy 'Esco'. W projekcie zastosowano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Wykończenie:
Elewacje budynku gospodarczego wykończone naturalnym piaskowcem oraz białym tynkiem mineralnym, dach pokryty blachą tytan-cynk Rheinzink w kolorze jasno grafitowym. Elewacje oraz dach budynku głównego wykończone panelami i blachą aluminiową w kolorze ciemno grafitowym. Ślusarka aluminiowa w kolorze jasno szarym, podobnie żaluzje. Balkony i tarasy wykończone płytkami ceramicznymi w kolorze beżowym.

Projekt dostępny także w wersji lustrzanej.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA