Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Dom szkieletowy Alicja

Dom szkieletowy Alicja
Kategoria : Domy Szkieletowe Cena : 2010.00 zł Pow. użytkowa: 227,33 [m²] Pow. zabudowy: 175,95 [m²] Min. wym. działki: 2.123 x 2.292 Wys. budynku: 8,66 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] Kondygnacja: z poddaszem Cena mur/szkiel.: 1840 / 2010 Model: D45
Dodaj do obserwowanych
Dom szkieletowy Alicja
Dom szkieletowy Alicja
Charakterystyka projektu: Dom szkieletowy Alicja
Ukształtowanie bryły, starannie dobrany detal i proporcje sprawiają, że prezentowany dom jest bardzo reprezentacyjny. Przeznaczony jest dla wieloosobowej rodziny. Nawisy balkonów chronią tarasy przed zbytnim nasłonecznieniem jak również umożliwiają korzystanie z nich podczas deszczu. Dom posiada wygodny układ funkcjonalny z podziałem na część dzienną obejmującą kuchnię, jadalnię, pokój dzienny, gabinet, mniejszą łazienkę i pomieszczenia techniczne oraz część nocną z pokojami sypialnymi i większą łazienką.Możliwe jest oddzielenie kuchni od pokoju dziennego. Nad garażem znajduje się strych, który można w przyszłości zaadaptować na dodatkową sypialnie lub na pokój hobby.
Możliwe jest ogrzewanie domu kominkiem w oparciu o system kanałow rozprowadzających ciepłe powietrze i centrali rozdzielczej.
Możliwość dobudowy garażu wolnostojącego lub na łączniku.

Materiały:
Ściany zewnętrzne: wariant I - dwuwarstwowe, beton komórkowy 24 cm (lub bloczki ceramiczne)+ styropian 12cm;
strop: gęstożebrowy
konstrukcja dachu: drewniany krokwiowo-jętkowa
pokrycie dachu: dachówka ceramiczna,
elewacja: tynk cienkowarstwowy, na fragmentach ścian płyty kamienne

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie:
W projekcie określony jest zakres oraz warunki zmian, które mogą zostać wprowadzone za zgodą autora projektu. Są to w szczególności: zaprojektowanie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku, dostawienie lub powiększenie istniejącego garażu, zastosowanie innych materiałów budowlanych na konstrukcję budynku (ściany, stropy), przesunięcie okien na elewacji, zmiana usytuowania ścian działowych i drzwi wewnętrznych, zmiana materiałów wykończenia wewnętrznego oraz materiałów i urządzeń instalacyjnych.

Uwagi:
Autor zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w odniesieniu do danych zawartych powyżej.
UWAGA! Wymiary zewnętrzne budynku jak i powierzchnie poszczególnych pomieszczeń w projektach w technologii murowanej i szkieletowej mogą się różnić między sobą ! Nie jest to podstawą do zwrotu zamówionego projektu!
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA