Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Dom szkieletowy Maryla

Dom szkieletowy Maryla
Kategoria : Projekty domów od 100 do 150 m2 Cena : 1710.00 zł Pow. użytkowa: 111,70 [m²] Pow. zabudowy: 80,30 [m²] Kubatura: 450,46 [m³] Min. wym. działki: 1856 x 1560 Wys. budynku: 7,12 m [m] Kąt nach. dachu: 35 [°] Kondygnacja: z poddaszem Cena mur/szkiel.: 1710 Model: D29
Dodaj do obserwowanych
Dom szkieletowy Maryla
Dom szkieletowy Maryla
Charakterystyka projektu: Dom szkieletowy Maryla
Budynek jednorodzinny, dwukondygnacyjny, zbudowany w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Z hallu możemy przejśc do obszernego pokoju dziennego, w którym znajduje się wyjście na taras oraz schody na piętro. Obok zlokalizowana jest łazienka oraz gabinet. Z hallu mamy możliwość przejść do kuchni połączonej z dużym aneksem jadalnym.
Na piętrze znajduje się pokój kąpielowy oraz trzy sypialnie, dwie jednoosobowe, oraz jedna większa dwuosobowa.

Dom budowany w technologi lekkiego szkieletu amerykańskiego.

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie:
W projekcie określony jest zakres oraz warunki zmian, które mogą zostać wprowadzone za zgodą autora projektu. Są to w szczególności: zaprojektowanie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku, dostawienie lub powiększenie istniejącego garażu, zastosowanie innych materiałów budowlanych na konstrukcję budynku (ściany, stropy), przesunięcie okien na elewacji, zmiana usytuowania ścian działowych i drzwi wewnętrznych, zmiana materiałów wykończenia wewnętrznego oraz materiałów i urządzeń instalacyjnych.

Uwagi:
Autor zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w odniesieniu do danych zawartych powyżej.
UWAGA! Wymiary zewnętrzne budynku jak i powierzchnie poszczególnych pomieszczeń w projektach w technologii murowanej i szkieletowej mogą się różnić między sobą ! Nie jest to podstawą do zwrotu zamówionego projektu!
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA