Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Dom z poddaszem użytkowym LK 665

Dom z poddaszem użytkowym LK 665
Kategoria : Projekty domów od 100 do 150 m2 Cena : 1890.00 zł Pow. użytkowa: 106,85 m² [m²] Pow. zabudowy: 106.25 [m²] Pow. całkowita: 215.5 Kubatura: 479.82 [m³] Min. wym. działki: 20.8 x 17.2 Wys. budynku: 8.47 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 181.13 [m²]
Dodaj do obserwowanych
Dom z poddaszem użytkowym LK 665
Dom z poddaszem użytkowym LK 665
Charakterystyka projektu: Dom z poddaszem użytkowym LK 665
Charakterystyka:
Dom jednorodzinny, parterowy, podpiwniczony, z garażem i poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się dwuosobowa sypialnia, duża łazienka, przestronny pokój dzienny z przechodnią jadalnią oraz otwarta na pokój kuchnia. Przedłużeniem salonu od strony ogrodu jest taras, na który prowadzą szerokie przeszklone drzwi. Na środku przestrzeni parteru zaprojektowano kominek - symboliczne domowe ognisko. Na poddaszu mieszczą się dwie sypialnie dzieci, sypialnia rodziców z garderobą oraz wspólna łazienka. W piwnicy zlokalizowano kotłownię i pralnię. Rozplanowanie przestrzeni gwarantuje wygodne użytkowanie 4-5 osobowej rodzinie.

Konstrukcja i technologia:
Fundamenty żelbetowe, ściany fundamentowe betonowe gr.30 cm, ocieplone styropianem 'TermoOrganika'. Ściany zewnętrzne z bloczków z betonu komórkowego Ytong o gr.30 cm, ocieplone wełną mineralną 'Rockwool'. Ściany wewnętrzne z bloczków z betonu komórkowego o gr.24 cm i 11,50 cm. Strop żelbetowy, konstrukcja dachu drewniana, ocieplona wełną mineralną gr.30 cm firmy Rockwool. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną.

Wykończenie:
Elewacje wykończone tynkiem mineralnym w kolorze białym, natomiast opaski wokół okien tynkiem w kolorze jasnobłękitnym. Cokoły obłożone płytkami kamiennymi w kolorze piaskowym. Stolarka okienna w kolorze białym, drzwi i okiennice drewniane. Dachówka w kolorze czerwonym.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA