Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

LA PALMA dom letniskowy

LA PALMA dom letniskowy
Kategoria : Domki letniskowe drewniane Cena : 1800.00 zł Pow. użytkowa: 60 [m²] Pow. zabudowy: 60 [m²] Pow. całkowita: 48.02 Kubatura: 275 [m³] Min. wym. działki: 15.65 x 18 Wys. budynku: 5.19 [m] Kąt nach. dachu: 30 [°]
Dodaj do obserwowanych
LA PALMA dom letniskowy
LA PALMA dom letniskowy
LA PALMA dom letniskowy
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: LA PALMA dom letniskowy
Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1700zł. Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm.

Projekt domu letniskowego  "La palma" To uroczy domek letniskowy, niepodpiwniczony, z kątem nachylenia dachu 30, bez możliwości adaptacji kotłowni na węgiel. Drzwi frontowe zostały umieszczone pod niewielkim zadaszeniem, tworzącym niewielki ganeczek. W elewacji bocznej lewej przewidziano dwa okna, zapewniające wiele światła wewnątrz domku. Wnętrze zaskoczy nas niecodziennością i funkcjonalnością rozwiązań, ponieważ niewielka powierzchnia domku została podzielona w taki sposób, by zaspokoić potrzeby wszystkich wypoczywających w nim osób. Wchodzimy tutaj przez niewielki wiatrołap i od razu po prawej stronie mamy wejście do łazienki, którą możemy zaopatrzyć w wannę.
Do ściany wschodniej domu przylega także pomieszczenie gospodarcze, do którego wejść możemy bezpośrednio z podwórka (prawa strona budynku). Oprócz łazienki mamy także w środku ogromny pokój dzienny połączony z kuchnią, gdzie z kolei możemy wydzielić nawet miejsce na jadalnię. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż bezpośrednio z tego pomieszczenia można wyjść na obszerny taras usytuowany z tyłu domu.
Takie usytuowanie tarasu umożliwi pełny relaks w cieniu domu. W gorące dni będziemy mogli rozkoszować się tutaj zapachem kwitnących w ogrodzie roślin. Wewnątrz przewidziano także miejsce na dwie sypialnie – każdą z dużym oknem.
Oznacza to, że w domku może swobodnie wypoczywać czteroosobowa rodzina.

Projekt La Palma zachwyca zatem przemyślanym rozwiązaniem układu pomieszczeń, które okazuje się bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Pomieszczenie gospodarcze zostało tak umieszczone, by sprzyjało zajęciom ogrodniczym. Uroczy taras usytuowany z tyłu domu, da odpoczywającym tu osobom poczucie intymności i pozwoli na bliski kontakt z naturą. Projekt jest także dostępny w wersji całorocznej – warto wziąć pod uwagę taką opcję, gdy decydujemy się na inwestycję w domek, który stanie się miejscem kojenia rozkołatanych nerwów.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA