Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

PALERMO

PALERMO
Kategoria : Projekty domów od 100 do 150 m2 Cena : 2000.00 zł Pow. zabudowy: 99.4 [m²] Pow. całkowita: 126.8 Kubatura: 582.4 [m³] Min. wym. działki: 26.1 x 18.75 Wys. budynku: 7.72 [m] Kąt nach. dachu: 45 [°]
Dodaj do obserwowanych
PALERMO
PALERMO
PALERMO
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: PALERMO
Projekt domu z poddaszem użytkowym Palermo
Projekt tego domu jest okazały, elegancki wyróżniający się doskonałymi proporcjami i ładną bryłą, której uroku dodaje wysoki, spadzisty dach. Efektowny front budynku to zasługa nadwieszonej części poddasza, wspartej na czterech prostych filarach dzięki temu powstała zgrabna, ozdobiona drewnianymi balustradami werandka. Boczną elewację ogrodową uatrakcyjnia spory taras i niewielki balkon.
Dom jest podpiwniczony (w podziemiu mieści się garaż i kotłownia).
Największym pomieszczeniem na parterze jest pokój dzienny, z którego wychodzi się na taras, który od wiosny do jesieni może być traktowany jak przedłużenie salonu idealne miejsce na popołudniowe party . Funkcjonalnie zaprojektowana kuchnia ma jasny aneksem jadalny, a także co istotne niewielką spiżarnię. Poza łazienką na parterze jest jeszcze garderoba. Obszerne poddasze zapewni odrobinę prywatności każdemu domowników: są tu trzy pokoje, sypialnia oraz łazienka. Wystarczy rzucić okiem na plan, by stwierdzić, że Palermo to dom nie tylko efektowny i wygodny, ale i przytulny.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Opis technologii
Technologia tradycyjna, ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany zewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych POROTHERM. Strop gęstożebrowy POROTHERM o gr. 23 cm.. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.

Orientacyjny koszt inwestycji (technologia tradycyjna,całoroczny):
- stan surowy zamknięty -213 000 zł (netto),
- stan pod klucz -285 000 zł (netto).
ycena nie obejmuje instalacji wewnętrznych.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA