Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

PALMIRA

PALMIRA
Kategoria : Projekty domów do 100m2 Cena : 2100.00 zł Pow. użytkowa: 176.94 [m²] Pow. zabudowy: 101.6 [m²] Pow. całkowita: 94.23 Kubatura: 588.2 [m³] Min. wym. działki: 16.1 x 24.75 Wys. budynku: 8.33 [m] Kąt nach. dachu: 43 [°]
Dodaj do obserwowanych
PALMIRA
PALMIRA
PALMIRA
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: PALMIRA
Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem tarasem i balkonem PALMIRA
Na pierwszy rzut oka projekt domu Palmira to przytulny dom jednorodzinny z poddaszem, tarasem i balkonem.
Garaż umieszczony przed budynkiem, a nie jak zwykle obok, oraz płot kratowy, który ozdabia jego prawe lico, nadaje mu zupełnie nową jakość!
Dom Kusić swoją smukłą sylwetką, która przybiera kształt litery „P”- widoczny, gdy przyjrzymy się rzutowi parteru. Prezentują się na nim kolejno pomieszczenia: kuchnia z aneksem jadalnym, salon, komunikacja, łazienka, wiatrołap z garderobą, kotłownia i wyżej wspomniany garaż. Zachwycające sypialnie oraz duża łazienka ulokowane zostały na poddaszu. Ciekawostką jest fakt, że takie rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że w domu utrzymany zostaje optyczny porządek.
Dzięki temu i wielu innym czynnikom Palmira staje się praktyczna, przestronna i prawdziwie czarująca!

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. , gaz. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA