Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomy NowoczesneDomy Nowoczesne do 150mProjekt atrakcyjnego domu Rozalin 

Projekt atrakcyjnego domu Rozalin

Projekt atrakcyjnego domu Rozalin
Kategoria : Domy Nowoczesne do 150m Cena : 1995.00 zł Pow. użytkowa: 149.80 [m²] Pow. zabudowy: 135.00 [m²] Min. wym. działki: 19.6 x 21.0 Wys. budynku: 8.07 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] Kondygnacja: piętrowy - garaż: 19.30 [m²] Model: Rozalin
Dodaj do obserwowanych
Projekt atrakcyjnego domu Rozalin
Projekt atrakcyjnego domu Rozalin
Charakterystyka projektu: Projekt atrakcyjnego domu Rozalin
  • Budynek niepodpiwniczony, piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, jadalnię z atrakcyjnym wykuszem, kuchnię ze spiżarką oraz wydzielony pokój, pomieszczenie gospodarcze i łazienkę. Schody drewniane widoczne z hallu i jadalni. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, duża łazienka oraz hall z dużym oknem balkonowym (powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1.9m). Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Klasyczny dom z dachem dwuspadowym i ścianą szczytową od strony wejścia z bryłą garażu dostawioną z boku. Uwagę zwracają harmonijne fasady z oknami ujętymi w opaski oraz podkreślone poprzez balkon powyżej wejście główne. Szczególnie atrakcyjny jest tylny narożnik domu, gdzie taras łączy się z wykuszem jadalni w bocznej elewacji budynku.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, cokoły i elementy fasad okładane płytką klinkierową lub tynkowane. Balustrady stalowe.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA