Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomki LetniskoweDomki letniskowe murowaneProjekt domku letniskowego Vera Cruz  

Projekt domku letniskowego Vera Cruz

Projekt domku letniskowego Vera Cruz
Kategoria : Domki letniskowe murowane Cena : 1800.00 zł Pow. zabudowy: 58.8 [m²] Pow. całkowita: 42.8 Kubatura: 251.3 [m³] Min. wym. działki: 15 x 19.4 Wys. budynku: 5.38 [m] Kąt nach. dachu: 30 [°]
Dodaj do obserwowanych
Projekt domku letniskowego Vera Cruz
Projekt domku letniskowego Vera Cruz
Projekt domku letniskowego Vera Cruz
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: Projekt domku letniskowego Vera Cruz
Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1700zł. Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm.

VERA CRUZ – dom letniskowy
Jest niewielkim, parterowym domkiem letniskowym. Może także stać się budowlą całoroczną, zaspokajającą potrzeby jednej rodziny.
Z zewnątrz domek przykuwa uwagę ciekawą werandą, na której możemy grillować, spędzić mile czas, korzystając z pięknej pogody i uroków miejsca, w którym zdecydujemy się wznieść Vera Cruz. Niewątpliwą zaletą tego domku są drewniane wykończenia, nadające mu szczególnie ciepłego wyglądu.
Wejście główne prowadzi nas przez wiatrołap, do komunikacji, skąd możemy skierować nasze kroki do dowolnego pomieszczenia domu.
W projekcie przewidziano miejsce na dwie intymne, sąsiadujące ze sobą sypialnie, oddzielone od pozostałych pomieszczeń. W samym centrum domku umieszczona została funkcjonalna łazienka. Taka lokalizacja sprzyja korzystaniu z niej, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Pokój dzienny z kolei może stać się jednocześnie jadalnią, ponieważ został umiejętnie połączony z miejscem przeznaczonym na aneks kuchenny. Co ciekawe, z tego pomieszczenia możemy wyjść na obszerny taras i tam spożywać posiłki. Zastosowany układ pomieszczeń, okaże się zapewne bardzo funkcjonalny, kiedy urządzimy grilla, czy jakąkolwiek uroczystość podczas letniego wypoczynku.Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.


Opis technologii
Technologia tradycyjna , ściany zewnętrzne murowane grubości 30
cm, działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków
ceramicznych "POROTHERM". Konstrukcja więźby dachowej drewniana,
pokrycie dachówka ceramiczna. Istnieje mozliwośc adaptacji obiektu na
budynek całoroczny - docieplenie warstwą styropianu gr. 10 cm.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA