Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu jednorodzinego Marmur

Projekt domu jednorodzinego Marmur
Kategoria : Projekty domów od 100 do 150 m2 Cena : 1795.00 zł Pow. użytkowa: 103.10 [m²] Pow. zabudowy: 105.80 [m²] Min. wym. działki: 16.8 x 19.9 Wys. budynku: 7.17 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] Kondygnacja: z poddaszem Model: Marmur
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu jednorodzinego Marmur
Projekt domu jednorodzinego Marmur
Charakterystyka projektu: Projekt domu jednorodzinego Marmur
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy . Z pokoju dziennego dostępna jest duża kuchnia. Na parterze znajdują się także dwa pokoje i łazienka. Na poddaszu usytuowano dwa dodatkowe pokoje możliwe do wykończenia w pózniejszym etapie (powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1.9m). Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Ten niewielki dom przykryty dachem kopertowym posiada wyrażne nawiazanie do architektury dworkowej. Kominek usytuowany centralnie ułatwia zastosowanie systemu rozprowadzenia ciepła kominkowego. Ze względu na taras i wyjście z salonu z bocznej elewacji dom można relizować na działkach zarówno z północną jak i południową orientacją od strony wejścia .
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy , więźba drewniana, schody drewniane, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, cokoły i elementy fasad okładane płytką klinkierową lub tynkowane.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA