Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu jednorodzinego Omega

Projekt domu jednorodzinego Omega
Kategoria : Projekty domów od 100 do 150 m2 Cena : 1895.00 zł Pow. użytkowa: 112.50 [m²] Pow. zabudowy: 118.00 [m²] Min. wym. działki: 18.1 x 20.8 Wys. budynku: 7.56 [m] Kąt nach. dachu: 35 [°] Kondygnacja: z poddaszem - garaż: 20.40 [m²] Model: Omega
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu jednorodzinego Omega
Projekt domu jednorodzinego Omega
Charakterystyka projektu: Projekt domu jednorodzinego Omega
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, kuchnię ze spiżarką, dodatkowy pokój z łazienką i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz łazienka (powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1.9m). Dokumentacja również w odbiciu lustrzanym.
  • Klasyczny dom z dachem dwuspadowym i wysuniętą do przodu bryłą garażu. Dom wyróżnia się reprezentacyjnym łukowym podcieniem wejściowym i potrójnym przeszkleniem od strony ogrodu.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, cokoły tynkowane lub okładane płytką klinkierową.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA