Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomy DrewnianeDomy z BaliProjekt domu jednorodzinnego Mietek  

Projekt domu jednorodzinnego Mietek

Projekt domu jednorodzinnego Mietek
Kategoria : Domy z Bali Cena : 2010.00 zł Pow. użytkowa: 205,24 [m²] Pow. zabudowy: 158,72 [m²] Kubatura: 874,288 [m³] Min. wym. działki: 2134 x 1954 Wys. budynku: 8,16 [m] Kąt nach. dachu: 45 [°] Kondygnacja: z poddaszem Cena mur/szkiel.: 1840 murowana / 2010 z bala Model: D165
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu jednorodzinnego Mietek
Projekt domu jednorodzinnego Mietek
Charakterystyka projektu: Projekt domu jednorodzinnego Mietek
Dom mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, z poddaszem użytkowym, nie podpiwniczony z garażem dwustanowiskowym.
Układ funkcjonalny domu :
Do domu dostajemy się poprzez małą sień, z której wejść można do dwustanowiskowego garażu, albo do dużego hallu z umieszczoną wewnątrz klatką schodową. Hall ten jest bezpośrednio otwarty na duży pokój dzienny, można się z niego również dostać do kuchni lub do schowanej na uboczu sypialni z umieszczoną obok łazienką przez którą dostępne jest pomieszczenie techniczne. Duży salon połączony jest z ogrodem poprzez duży taras, na bardzo przyjazny odbiór wnętrza wpływa umieszczony w salonie kominek.
Po wejściu na piętro z wewnętrznego przedpokoju dostać się można do czterech dużych sypialni oraz łazienki. Jedna z sypialni posiada oddzielną własną łazienkę oraz garderobę.

WERSJA Z BALI

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie:
W projekcie określony jest zakres oraz warunki zmian, które mogą zostać wprowadzone za zgodą autora projektu. Są to w szczególności: zaprojektowanie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku, dostawienie lub powiększenie istniejącego garażu, zastosowanie innych materiałów budowlanych na konstrukcję budynku (ściany, stropy), przesunięcie okien na elewacji, zmiana usytuowania ścian działowych i drzwi wewnętrznych, zmiana materiałów wykończenia wewnętrznego oraz materiałów i urządzeń instalacyjnych.

Wszystkie zmiany mogą być dokonane wyłącznie za zgodą autora projektu Krzysztofa Wolskiego, Pracownia ARINEX pośredniczy w uzyskaniu zgody, zgody wydawane są bezpłatnie). Wszystkie zmiany muszą być wprowadzone przez uprawnionego projektanta.

Uwagi:
Autor zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w odniesieniu do danych zawartych powyżej.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA