Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaMałe DomyProjekty Domów ParterowychProjekt domu jednorodzinnego parterowego MARBELLA 

Projekt domu jednorodzinnego parterowego MARBELLA

Projekt domu jednorodzinnego parterowego MARBELLA
Kategoria : Projekty Domów Parterowych Cena : 1900.00 zł Pow. użytkowa: 106.56 [m²] Pow. zabudowy: 106.56 [m²] Pow. całkowita: 84.53 Kubatura: 518.83 [m³] Min. wym. działki: 19 x 18.15 Wys. budynku: 6.21 [m] Kąt nach. dachu: 30 [°]
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu jednorodzinnego parterowego MARBELLA
Projekt domu jednorodzinnego parterowego MARBELLA
Projekt domu jednorodzinnego parterowego MARBELLA
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: Projekt domu jednorodzinnego parterowego MARBELLA
Projekt domu jednorodzinnego parterowego "Marabella"
To niewielki domek jednorodzinny, niepodpiwniczony, ale posiadający możliwość adaptacji kotłowni na węgiel. Elewacja frontowa odznacza się zapraszającym
do wewnątrz ganeczkiem, tył domu natomiast zachwyca niewielkim ryzalitem, zakończonym uroczym tarasem. Elewacje boczne oraz ryzalit można wykończyć uroczymi łukami  z wygiętego drewna umieszczonymi pomiędzy zakończeniem dachu a ścianami domu. Prosta bryła budowli, kąt nachylenia dachu 30, gwarantują niezwykłą funkcjonalność domu.
Gdy już przejdziemy przez uroczy ganeczek, znajdziemy się wewnątrz domu. Tutaj – bezpośrednio z wiatrołapu, będącego pierwszym pomieszczeniem, z jakim się zetkniemy, możemy przejść do kotłowni, obok której znajduje się wc. Z wiatrołapu można przejść także do hallu, łączącego pozostałe pomieszczenia domu. Do ściany południowo-zachodniej przylega tutaj obszerna łazienka, gdzie można umieścić obszerną wannę, a także kabinę prysznicową. Obok łazienki przewidziano miejsce na kuchnię z aneksem jadalnym.
Po przeciwległej stronie domu umieszczono sypialnię oraz pokój, w którym  w zależności od potrzeb można stworzyć sobie wygodny gabinet lub urządzić pokój
dla dziecka. Sercem całego domu będzie zapewne, przylegający do ściany północnej, obszerny pokój dzienny, z którego można wyjść na taras. Pomieszczenia zostały tak rozłożone, by żadne nie było pomieszczeniem przechodnim.
Ten domek jest wygodnym rozwiązaniem dla małżeństwa z jednym dzieckiem lub dla osób pragnących własnego domu, przy zminimalizowanych kosztach budowy i eksploatacji. Projekt Marbella to nie tylko przemyślane i ekonomiczne rozwiązanie, ale także urok i szyk. Dom nie ma dużej powierzchni, ale dzięki temu będzie niedrogi w utrzymaniu.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Opis technologii
Technologia tradycyjna , ściany  zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany  wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie
ściany wykonane z pustaków ceramicznych „POROTHERM”.
Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka  ceramiczna.

Projekt składa się z części architektonicznej,  konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. , gaz. i  elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie  stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy  bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów  o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami  oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym  wpisem do izby.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA