Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu jednorodzinnego SEVILLA

Projekt domu jednorodzinnego SEVILLA
Kategoria : Projekty domów do 100m2 Cena : 2000.00 zł Pow. zabudowy: 99.9 [m²] Pow. całkowita: 89.96 Kubatura: 544.18 [m³] Min. wym. działki: 20.2 x 18.55 Wys. budynku: 8.07 [m] Kąt nach. dachu: 43 [°] Kondygnacja: z poddaszem - garaż: 20.52 [m²]
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu jednorodzinnego SEVILLA
Projekt domu jednorodzinnego SEVILLA
Projekt domu jednorodzinnego SEVILLA
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: Projekt domu jednorodzinnego SEVILLA
Projekt domu jednorodzinnego SEVILLA

"Sevilla"
Klasyczny projekt domu z nowoczesnym gankiem , który malowniczo podkreśla wejście budynku.  Garaż i taras to kolejne atuty tego projektu.

Ten pierwszy został subtelnie przyłączony do lewej elewacji, nadając jej tym samym nietypowych kształtów; na szczególną uwagę zasługuje jego skośny dach, który spotkamy również w projekcie Atlanta.
Klasycznie wyglądający taras współgrający z półokrągłymi stopniami, które z roku na rok stają się w Polsce coraz bardziej trendy, przyozdabia elewację tylną. Zagospodarowanie największego z pomieszczeń tak, aby pokój dzienny, jadalnia i kuchnia stanowiły jedną całość oraz stwarzały wrażenie funkcjonujących samodzielnie jest nie lada zadaniem.
W projekcie tym taki właśnie efekt został osiągnięty w 100%, a wszystko dzięki wysepce z wbudowanym kominkiem, której zadaniem jest zaakcentowanie wspomnianej już separacji pomieszczeń. Dodatkowo na parterze ulokowane zostały toaleta, kotłownia (na którą składają się dwa pomieszczenia) oraz garaż połączony przejściem z częścią mieszkalną budynku.
Pełnię wygody zagwarantują umieszczone na piętrze sypialnie, a gdy potrzebna będzie odrobina relaksu po ciężkim dniu to warto wziąć gorącą kąpiel w ekskluzywnej łazience znajdującej się również na tym samym poziomie.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA