Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu jednorodzinnego z dwustanowiskowym garażem LK&34

Projekt domu jednorodzinnego z dwustanowiskowym garażem LK&34
Kategoria : Projekty domów od 150 do 200 m2 Cena : 3885.00 zł Pow. użytkowa: 178,77 [m²] Pow. zabudowy: 168 [m²] Pow. całkowita: 331.27 Kubatura: 750 [m³] Min. wym. działki: 20 x 27.4 Wys. budynku: 7.95 [m] Kąt nach. dachu: 45 [°] Kosztorys: 676226.16 [zł] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 243.14 [m²] Model: LK&34
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu jednorodzinnego z dwustanowiskowym garażem LK&34
Projekt domu jednorodzinnego z dwustanowiskowym garażem LK&34
Charakterystyka projektu: Projekt domu jednorodzinnego z dwustanowiskowym garażem LK&34
Charakterystyka:
Dom jednorodzinny idealnie wpisujący się w spadek terenu. Dom jest podpiwniczony z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. W części piwnicznej znajdują się pomieszczenia gospodarcze, dwustanowiskowy garaż oraz pralnia i kotłownia. Parter jest dwupoziomowy, w niższej części umieszczono pokój dzienny z jadalnią oraz kuchnię. W części wyższej znajduje się łazienka i gabinet. Dodatkowym atutem domu jest taras w formie koła nadający domowi wyjątkowy charakter. Poddasze to strefa nocna, w której umieszczono trzy sypialnie i dwie łazienki.

Konstrukcja i technologia:
Ściany zewnętrzne zaprojektowane są z bloczków betonu komórkowego firmy 'Ytong' 40 cm. Stropy źelbetowe, konstrukcja dachu drewniana, docieplona wełną mineralną firmy 'Rockwool' gr. 17 cm, pokrycie dachu dachówką ceramiczną karpiówka w kolorze czerwonym.

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem mineralnym, cokoły obłoźone kamieniem naturalnym, stolarka drewniana w kolorze brązowym.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA