Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem PORTO

Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem PORTO
Kategoria : Projekty domów do 100m2 Cena : 2000.00 zł Pow. użytkowa: 148.2 [m²] Pow. zabudowy: 115.87 [m²] Pow. całkowita: 96.07 Kubatura: 610 [m³] Min. wym. działki: 21 x 19.65 Wys. budynku: 8.62 [m] Kąt nach. dachu: 43 [°] Kondygnacja: z poddaszem - garaż: 26.14 [m²]
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem PORTO
Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem PORTO
Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem PORTO
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem PORTO
Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem PORTO

Projekt domu Portoto
to wytworny domek opowiadający powiedzeniu, że małe jest piękne !
Spoglądając na przednią elewację budynku zauważymy nad drzwiami frontowymi zadziwiające zadaszenie, które powstało z przedłużenia powierzchni dachu (podobne znajduje się w projekcie Montana). Bardzo  ciekawie prezentuje się asymetryczny dach, przypominający szczyty górskie, a to za sprawą wyniesienia wierzchołka części mieszkalnej nad garażowy. Została w ten sposób zaakcentowana odrębność centrum budynku od jej lewego skrzydła.
Dodatkowo domek posiada niewielki taras, który posłuży za idealne miejsce, gdy przyjaciele zechcą wpaść na kawę i ciacho.
Maksimum komfortu i prywatności, w tym jednorodzinnym domku z poddaszem, zapewnią pokój dzienny, kuchnia (z jadalnią), dwie łazienki oraz trzy sypialnie. Porto stanie się oczkiem w głowie właściciela- jak w nim zamieszka to już nigdy go nie opuści!
Projekt domu Idealny dla każdej rodziny marzącej o własnych czterech kątach.


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. , gaz. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA