Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomki LetniskoweDomki letniskowe murowaneProjekt domu letniskowego PALPALA  

Projekt domu letniskowego PALPALA

Projekt domu letniskowego PALPALA
Kategoria : Domki letniskowe murowane Cena : 1800.00 zł Pow. zabudowy: 57.19 [m²] Pow. całkowita: 46.25 Kubatura: 361 [m³] Min. wym. działki: 15.17 x 17.2 Wys. budynku: 5.66 [m] Kąt nach. dachu: 30 [°]
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu letniskowego PALPALA
Projekt domu letniskowego PALPALA
Projekt domu letniskowego PALPALA
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: Projekt domu letniskowego PALPALA
Projekt domu letniskowego PALPALA

To niewielki domek letniskowy, w którym delikatny dodatek elewacji frontowej stanowi cegła wkomponowana w taras jako zewnętrzne kolumny oraz grill, na którym przyrządzonych zostanie wiele przysmaków. Sielski klimat na zewnątrz budynku wprowadza nas do funkcjonalnego wnętrza, które odsłania całą tajemnicę tego jak powinny zostać zagospodarowane pomieszczenia o małej powierzchni, aby odczuwać komfort płynący z otwartej przestrzeni. Rozwiązanie to zostało zastosowane w pokoju dziennym, w skład którego wchodzą salon, kuchnia i jadalnia. Połączone razem zapewnią stały kontakt między wczasowiczami! Oprócz tego efektownego pomieszczenia w domku znajdziemy również garderobę, łazienkę oraz sypialnię. Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej.
Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa. Orientacyjna ilość pustaków porotherm 30 p+w : 1500 szt.

Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm.
Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1500zł.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA