Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomy NowoczesneDomy z BasenemProjekt domu z basenem i sauną LK&4 

Projekt domu z basenem i sauną LK&4

Projekt domu z basenem i sauną LK&4
Kategoria : Domy z Basenem Cena : 4410.00 zł Pow. użytkowa: 399.37 [m²] Pow. zabudowy: 404.7 [m²] Pow. całkowita: 681.5 Kubatura: 1611 [m³] Min. wym. działki: 25.71 x 51.06 Wys. budynku: 9.25 [m] Kąt nach. dachu: 42 [°] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 681.5 [m²] Model: LK&4
Dodaj do obserwowanych
Projekt domu z basenem i sauną LK&4
Projekt domu z basenem i sauną LK&4
Charakterystyka projektu: Projekt domu z basenem i sauną LK&4
Charakterystyka:
Dom w stylu dworkowym, podpiwniczony z użytkowym poddaszem. W piwnicy znajduje się część gospodarcza domu, w której umieszczono zaplecze techniczne basenu. Na parterze znajduje się duży pokój dzienny z jadalnią i centralnie usytuowanym kominkiem. Z salonu można wyjść na taras, również w kuchni znajduje się wyjście na drugi zadaszony taras. Na parterze w tej części domu usytuowano łazienkę, pralnię z kotłownią. Przy budynku znajduje się wolnostojący basen z sauną i łazienką. Na poddaszu domu obok strefy nocnej z trzema sypialniami i łazienką jest duże pomieszczenie rekreacyjne i galeria.

Konstrukcja i technologia:
Ściany zewnętrzne zaprojektowano z pustaków ceramicznych typu 'Max' grub.29 cm firmy 'Leier' + styropian grub.12 cm. Stropy żelbetowe, konstrukcja dachu drewniana docieplona wełną mineralną grub.17 cm firmy 'Rockwool'. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną karpiówką.

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem mineralnym na siatce z włókna szklanego, cokoły obłożone kamieniem naturalnym ciętym, stolarka drewniana w kolorze brązowym i niebieskim.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA