Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomy NowoczesneDomy z BasenemProjekt dużego domu z basenem LK&228 

Projekt dużego domu z basenem LK&228

Projekt dużego domu z basenem LK&228
Kategoria : Domy z Basenem Cena : 6510.00 zł Pow. użytkowa: 331,71 [m²] Pow. zabudowy: 453 [m²] Pow. całkowita: 815.07 Wys. budynku: 10.47 [m] Kąt nach. dachu: 45 [°] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 650.5 [m²] Model: LK&228
Dodaj do obserwowanych
Projekt dużego domu z basenem LK&228
Projekt dużego domu z basenem LK&228
Charakterystyka projektu: Projekt dużego domu z basenem LK&228
Charakterystyka:
Dom jednorodzinny, parterowy z dobudowanym garażem na dwa samochody i basenem. Położone centralnie wejście do domu podkreślone zostało tympanonem. Duży hall mieści garderobę i klatkę schodową. Przy hallu mieści się gabinet. Kuchnia położona jest od strony frontowej. Posiada dostęp do spiżarki, połączona jest z odrębna jadalnią. W pokoju dziennym mieści się kominek i wyjście na taras. Z pokoju dziennego dostępny jest dodatkowy pokój rekreacyjny. Korytarz prowadzi do części mieszczącej basen z pomieszczeniami technicznymi, kotłownią i sauną. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie i pokój gościnny. Jedna z sypialni posiada niezależną łazienkę, garderobę i wyjście na balkon.

Konstrukcja i technologia:
Ściany zewnętrzne zaprojektowane z pustaków 'Porotherm' gr. 44 cm firmy 'Wienerberger'. Strop żelbetowy, konstrukcja dachu drewniana, docieplona wełną mineralną gr. 17 cm firmy "Rockwool", pokrycie dachówką ceramiczną 'Koramic' firmy 'Wienerberger'.

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem mineralnym, cokoły obłożone płytkami klinkierowymi Terca firmy 'Wienerberger', stolarka drewniana.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA