Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt funkcjonalnego domu piętrowego LK&574

Projekt funkcjonalnego domu piętrowego LK&574
Kategoria : Domy piętrowe pow. 200m2 Cena : 6510.00 zł Pow. użytkowa: 308.79 [m²] Pow. zabudowy: 265 [m²] Pow. całkowita: 512 Kubatura: 1066 [m³] Min. wym. działki: 28.1 x 24.1 Wys. budynku: 9.89 [m] Kąt nach. dachu: 38 [°] Kondygnacja: piętrowy Pow. dachu: 445 [m²] Model: LK&574
Dodaj do obserwowanych
Projekt funkcjonalnego domu piętrowego LK&574
Projekt funkcjonalnego domu piętrowego LK&574
Charakterystyka projektu: Projekt funkcjonalnego domu piętrowego LK&574
Charakterystyka:
Dom jednorodzinny, piętrowy, podpiwniczony. Na parterze znajduje się duży pokój dzienny z kominkiem i wyjściem na taras oraz wygodna kuchnia z jadalnią. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się gabinet. W pokoju dziennym zlokalizowane są schody stalowo-drewniane, które prowadzą na antresolę. Z antresoli udajemy się do czterech sypialni, z których każda posiada swoją garderobę i łazienkę.

Konstrukcja i technologia:
Fundamenty żelbetowe, płyta żelbetowa, ściany fundamentowe betonowe gr.25, 30, 38 cm. Ściany zewnętrzne z pustaków 'Porotherm' gr.38 cm firmy 'Wienerberger' docieplone styropianem w kropki firmy 'TermoOrganika' gr.12 cm, 18 cm oraz wykończone cegłą klinkierową do wysokości parapetu okna na poddaszu. Ściany wewnętrzne z cegły gr.25 cm, 12 cm. Strop żelbetowy, konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną 'Koramic' firmy 'Wienerberger'.

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne do wysokości parapetu na poddaszu wykończone cegłą klinkierową Terca firmy 'Wienerberger' w kolorze czerwonym, na wysokości poddasza wykończone tynkiem silikonowym w kolorze białym lub drewnianą okładziną elewacyjną, stolarka drewniana i drzwiowa drewniana w kolorze żółtym. Pokrycie dachu w kolorze grafitowym.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA