Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt ładnego domu jednorodzinnego Maxima

Projekt  ładnego domu jednorodzinnego Maxima
Kategoria : Domy piętrowe od 150 do 200 m2 Cena : 2295.00 zł Pow. użytkowa: 156.30 [m²] Pow. zabudowy: 102.50 [m²] Min. wym. działki: 12.9 x 21.7 Wys. budynku: 8.99 [m] Kąt nach. dachu: 37 [°] Kondygnacja: piętrowy Model: Maxima
Dodaj do obserwowanych
Projekt  ładnego domu jednorodzinnego Maxima
Projekt  ładnego domu jednorodzinnego Maxima
Charakterystyka projektu: Projekt ładnego domu jednorodzinnego Maxima
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy dwumieszkaniowy w zabudowie bliźniaczej dostępny w dwóch wersjach A i B. Na parterze zaprojektowano mieszkania o powierzchni: wersja A - 67.2m2; wersja B - 66.1m2. Na poddaszu znajdują się mieszkania o powierzchni: wersja A - 64.9 + 10.2m2 strychu; wersja B - 63.6 + 9.8 strychu (powierzchnie poddasza liczono od wysokości 1.9m). Strychy możliwe do adaptacji na dodatkowe pokoje. Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Klasyczny dom z dachem dwuspadowym. Front budynku przykuwa uwagę reprezentacyjnym wejściem i atrakcyjnyjnym przeszkleniem salonu na poddaszu. Od strony ogrodu do budynku przylega częściowo zadaszony taras dostepny z mieszkań na parterze.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop żelbetowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, elementy fasad okładane płytką klinkierową lub tynkowane.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA