Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt ładnego domu jednorodzinnego z poddaszem LK&371

Projekt ładnego domu jednorodzinnego z poddaszem LK&371
Kategoria : Projekty domów do 100m2 Cena : 1890.00 zł Pow. użytkowa: 93.38 [m²] Pow. zabudowy: 81.52 [m²] Pow. całkowita: 151 Kubatura: 423 [m³] Min. wym. działki: 15 x 18.95 Wys. budynku: 8.97 [m] Kąt nach. dachu: 45 [°] Kosztorys: 325699 [zł] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 151 [m²] Model: LK&371
Dodaj do obserwowanych
Projekt ładnego domu jednorodzinnego z poddaszem LK&371
Projekt ładnego domu jednorodzinnego z poddaszem LK&371
Charakterystyka projektu: Projekt ładnego domu jednorodzinnego z poddaszem LK&371
Charakterystyka:
Dom jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Zapewnia komfort mieszkaniowy trzyosobowej rodzinie. Tradycyjna kolorystyka i dwuspadowy dach nadają domowi charakteru a stalowe balustrady otaczające taras i balkony sprawiają, że bryła budynku wydaje się być szczególnie lekka. Dom będzie się dobrze prezentował na wąskiej działce z niewielkim spadkiem terenu. Przez sień z szafami garderobianymi wchodzimy do hallu, w którym znajdują się wejścia do łazienki oraz klatka schodowa łącząca kondygnacje. Parter mieszczący część dzienną został zaprojektowany w taki sposób aby rodzina mogła spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Kominek znajdujący się centralnie naprzeciwko wyjścia na taras oprócz swych walorów estetycznych oddziela jednocześnie część wypoczynkową, jadalnię oraz kuchnię. Mimo niewielkiej powierzchni dom jest bardzo funkcjonalny i przestronny, dodatkowo potęgują to wrażenie duże przeszklone drzwi prowadzące z każdego z tych pomieszczeń na taras otaczający budynek z dwóch stron. Na poddaszu znajduje się część sypialna z łazienką. W każdym pokoju umieszczono wyjście na zadaszone balkony. W piwnicy zaprojektowano duże pomieszczenie gospodarcze, które wykorzystać można w różnoraki sposób.

Konstrukcja i technologia:
Ściany zewnętrzne zaprojektowano z bloczków betonu komórkowego firmy "Ytong" gr. 40cm. Stropy żelbetowe, konstrukcja dachu drewniana docieplona wełną mineralną gr.17 cm firmy "Rockwool". Pokrycie dachu dachówką ceramiczną.

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem mineralnym lub tradycyjnym, cokoły budynku obłożone płytkami kamiennymi, stolarka drewniana.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA