Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomy NowoczesneProjekty rezydencjiProjekt okazałego domu rezydencji LK&520 

Projekt okazałego domu rezydencji LK&520

Projekt okazałego domu rezydencji LK&520
Kategoria : Projekty rezydencji Cena : 3885.00 zł Pow. użytkowa: 268.18 [m²] Pow. zabudowy: 230 [m²] Pow. całkowita: 776.38 Kubatura: 1107 [m³] Min. wym. działki: 26 x 26 Wys. budynku: 8.47 [m] Kąt nach. dachu: 42 [°] Kosztorys: 802912.39 [zł] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 412.77 [m²] Model: LK&520
Dodaj do obserwowanych
Projekt okazałego domu rezydencji LK&520
Projekt okazałego domu rezydencji LK&520
Charakterystyka projektu: Projekt okazałego domu rezydencji LK&520
Charakterystyka:
Dom jednorodzinny, podpiwniczony z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. W piwnicy znajduje się część rekreacyjna z wydzieloną sauną oraz pomieszczenie gospodarcze z kotłownią. Na parterze umieszczono duży pokój dzienny z centralnie usytuowanym kominkiem. Salon jest połączony z jadalnią i otwartą kuchnią. Z salonu można wyść na taras dla gości. Natomiast w obok położonym gabinecie jest wyjście na taras rodzinny. Na tym poziomie znajduje się jeszcze sypialnia, biblioteka, dwie łazienki i dwustanowiskowy garaż. Poddasze to część nocna, na krórej umieszczono cztery sypialnie, łazienkę i dwie garderoby.

Konstrukcja i technologia:
Ściany zewnętrzne zaprojektowano z pustaków ceramicznych typu 'Porotherm' firmy 'Wienerberger' gr. 38 cm + styropian w kropki firmy 'Termo Organika' gr. 6 cm. Stropy żelbetowe, konstrukcja dachu drewniana, docieplona wełną mineralną gr. 17 cm firmy 'Rockwool'. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną 'Koramic' firmy 'Wienerberger' w kolorze czerwonym.

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem mineralnym na siatce z włókna szklanego, cokoły obłożone kamieniem naturalnym ciętym, stolarka drewniana w kolorze brązowym.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA