Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt pięknego domu z poddaszem Delta

Projekt pięknego domu z poddaszem Delta
Kategoria : Projekty domów od 150 do 200 m2 Cena : 2295.00 zł Pow. użytkowa: 174.70 [m²] Pow. zabudowy: 207.60 [m²] Min. wym. działki: 23.3 x 23.8 Wys. budynku: 7.42 [m] Kąt nach. dachu: 32 [°] Kondygnacja: z poddaszem - garaż: 33.10 [m²] Model: Delta
Dodaj do obserwowanych
Projekt pięknego domu z poddaszem Delta
Projekt pięknego domu z poddaszem Delta
Charakterystyka projektu: Projekt pięknego domu z poddaszem Delta
  • Budynek niepodpiwniczony, z piętrem w formie poddasza pod dachem stromym. Dom posiada wbudowany garaż dwustanowiskowy. Na parterze obok salonu z reprezentacyjnym kominkiem, jadalni i kuchni zaprojektowano także dwa pokoje z łazienką, pomieszczenie gospodarcze i garaż. Na piętrze (poddasze możliwe też ewentualnie do późniejszego wykończenia) pod dachem kopertowym zaprojektowano 2 sypialnie i łazienkę. Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Dom wyróżnia się ciekawą architekturą i wykończeniem zewnętrznym. Charakterystycznym elementem domu jest przeszklona fasada od strony ogrodu z dużym murowanym kominem. Parter domu zaprojektowano jako niemal jedną dużą przestrzeń. Z salonu i dużego hallu są wyjścia na zadaszony częściowo taras.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Elewacje tynkowane, cokoły i kominy okładane kamieniem lub klinkierem.


Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA