Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Projekt pięknego domu z poddaszem LK&61

Projekt pięknego domu z poddaszem LK&61
Kategoria : Projekty domów od 100 do 150 m2 Cena : 2835.00 zł Pow. użytkowa: 146.07 [m²] Pow. zabudowy: 162 [m²] Pow. całkowita: 353.54 Kubatura: 653.5 [m³] Min. wym. działki: 22.8 x 23.81 Wys. budynku: 8.8 [m] Kąt nach. dachu: 42 [°] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 278 [m²] Model: LK&61
Dodaj do obserwowanych
Projekt pięknego domu z poddaszem LK&61
Projekt pięknego domu z poddaszem LK&61
Charakterystyka projektu: Projekt pięknego domu z poddaszem LK&61
Charakterystyka:
Dom jednorodzinny, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym oraz wbudowanym garażem dwustanowiskowym. Przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się duży pokój dzienny, jadalnia oraz praktyczna kuchnia dostępna z przedpokoju jak i otwarta na jadalnię.Dodatkowym atutem jest kominek zlokalizowany centralnie w strefie dziennej domu. Na poddaszu znajdują się trzy wygodne sypialnie, garderoba oraz komfortowa łazienka. Dom posiada taras oraz balkony na poddaszu.

Konstrukcja i technologia:
Fundamenty żelbetowe, ściany fundamentowe betonowe o gr.29 cm. Sciany zewnętrzne z pustaków 'Porotherm' o gr.30 cm, docieplone styropianem 'TermoOrganiki'. Ściany wewnętrzne z cegły o gr.25 cm i 12 cm. Strop żelbetowy, konstrukcja dachu drewniana docieplona wełną mineralną o gr.30 cm firmy 'Rockwool'. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną firmy 'RuppCeramika'.  

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem silikonowym w kolorze białym, cokół obłożony płytkami ceramicznymi w kolorze brązowym. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana w kolorze białym. Dachówka w kolorze grafitowym.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA