Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomy NowoczesneDomy Nowoczesne do 150mProjekt reprezentacyjnego domu Rosa  

Projekt reprezentacyjnego domu Rosa

Projekt reprezentacyjnego domu Rosa
Kategoria : Domy Nowoczesne do 150m Cena : 1995.00 zł Pow. użytkowa: 145.50 [m²] Pow. zabudowy: 138.20 [m²] Min. wym. działki: 19.3 x 20.2 Wys. budynku: 8.85 [m] Kąt nach. dachu: 38 [°] Kondygnacja: piętrowy - garaż: 19.30 [m²] Model: Rosa
Dodaj do obserwowanych
Projekt reprezentacyjnego domu Rosa
Projekt reprezentacyjnego domu Rosa
Charakterystyka projektu: Projekt reprezentacyjnego domu Rosa
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy z wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Na parterze obok salonu z kominkiem, kuchni i jadalni zaprojektowano także pokój i łazienkę przylegające do strefy wejściowej domu. Z garażu dostępne jest pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na zewnątrz budynku. Na piętrze pod dachem kopertowym znalazły się 3 sypialnie, garderoba, stryszek i łazienka lub wariantowo dwie łazienki, w tym jedna z wejściem z sypialni. Część hallu poddasza to aneks wypoczynkowy usytuowany przy wyjściu na atrakcyjny balkon. Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Dom wyróżnia się reprezentacyjną fasadą frontową i atrakcyjnie wyglądającym balkonem na słupach ocieniającym wejście. Od strony ogrodu uwagę przykuwa podcień nad tarasem połączonym poprzez przeszklone drzwi balkonowe z salonem oraz łukowe okna jadalni w narożniku domu.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Elewacje tynkowane, cokoły tynkowane albo okładane płytkami klinkierowymi lub kamiennymi.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA