Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomy NowoczesneDomy Nowoczesne do 150mProjekt reprezentacyjnego domu Róża_wiatrów 

Projekt reprezentacyjnego domu Róża_wiatrów

Projekt reprezentacyjnego domu Róża_wiatrów
Kategoria : Domy Nowoczesne do 150m Cena : 1995.00 zł Pow. użytkowa: 142.20 [m²] Pow. zabudowy: 124.10 [m²] Min. wym. działki: 18.1 x 21.4 Wys. budynku: 8.53 [m] Kąt nach. dachu: 40 [°] Kondygnacja: piętrowy - garaż: 19.10 [m²] Model: Róża_wiatrów
Dodaj do obserwowanych
Projekt reprezentacyjnego domu Róża_wiatrów
Projekt reprezentacyjnego domu Róża_wiatrów
Charakterystyka projektu: Projekt reprezentacyjnego domu Róża_wiatrów
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem jednostanowiskowym. Na parterze znajduje się część dzienna z salonem z kominkiem, kuchnią, dodatkowy pokój, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze pod dachem stromym znajdują się 3 sypialnie, w tym jedna z obszerną garderoba oraz łazienka (powierzchnia poddasza liczona od wysokości 1,9m). Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.
  • Klasyczny dom z dachem dwuspadowym z lekko wysuniętymi bryłami pokoju i jadalni z charakterystycznymi łukowymi oknami. Elewacja frontowa i tylna to ściany szczytowe z podkreślonym symetrycznie usytuowanym wejściem i niewielkim podcieniem nad tarasem od strony ogrodu.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, cokoły i elementy fasad okładane płytką klinkierową. Balustrady stalowe.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA