Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaDomy NowoczesneDomy z BasenemProjekt rezydencji z basenem LK&29 

Projekt rezydencji z basenem LK&29

Projekt rezydencji z basenem LK&29
Kategoria : Domy z Basenem Cena : 8610.00 zł Pow. użytkowa: 353,50 [m²] Pow. zabudowy: 610.23 [m²] Pow. całkowita: 1431.48 Kubatura: 2654.02 [m³] Min. wym. działki: 45.29 x 43.12 Wys. budynku: 9.66 [m] Kąt nach. dachu: 38 [°] Kosztorys: 1590534 [zł] Kondygnacja: z poddaszem Pow. dachu: 865.05 [m²] Model: LK&29
Dodaj do obserwowanych
Projekt rezydencji z basenem LK&29
Projekt rezydencji z basenem LK&29
Charakterystyka projektu: Projekt rezydencji z basenem LK&29
Charakterystyka:
Przestrzenna rezydencja, podpiwniczona z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. W piwnicy znajdują się pomieszczenia gospodarcze i rekreacyjne. Na parterze usytuowany jest salon podzielony na trzy strefy: jadalną, telewizyjną i wypoczynkową z kominkiem. Znajduje się w nim wyjście na obszerny taras oraz przybudowaną oranżerię. Mieści się w tym składzie duża kuchnia, gabinet, sypialnia i pokój kąpielowy. Obszerny korytarz łączy rekreacyjną część domu, w której znajduje się basen, sauna i oranżeria. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie, dwie duże łazienki, dwie garderoby i pomieszczenie rekreacyjne.

Konstrukcja i technologia:
Ściany zewnętrzne zaprojektowane z pustaków 'Porotherm' gr. 50 cm firmy 'Wienerberger'. Stropy żelbetowe, konstrukcja dachu drewniana, docieplona wełną mineralną gr. 17 cm firmy 'Rockwool', pokrycie dachu dachówką ceramiczną 'Koramic'  firmy 'Wienerberger'.

Wykończenie:
Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem mineralnym na siatce z włókna szklanego, cokoły obłożone kamieniem naturalnym ciętym, stolarka drewniana w kolorze białym.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA