Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44
Strona głównaProjekty RolniczeProjekty StajniStajnia dla koni - 16 boksów S33  

Stajnia dla koni - 16 boksów S33

Stajnia dla koni - 16 boksów S33
Kategoria : Projekty Stajni Cena : 2800.00 zł Pow. użytkowa: 568.56 [m²] Pow. zabudowy: 360 [m²] Pow. całkowita: 329.8 Kubatura: 2454 [m³] Min. wym. działki: 21.74 x 39.6 Wys. budynku: 7.9 [m] Kąt nach. dachu: 30 [°]
Dodaj do obserwowanych
Stajnia dla koni - 16 boksów S33
Stajnia dla koni - 16 boksów S33
Stajnia dla koni - 16 boksów S33
Przesuń w prawo
Charakterystyka projektu: Stajnia dla koni - 16 boksów S33
Projekt stajni dla koni - 16 boksów

Niemałych rozmiarów stajnia to propozycja dla średnich stadnin. Przedzielająca stajnię komunikacja wyznacza drogę do wszystkich 16 boksów. Siodlarnia, paszalnia, izolatka dla konia oraz łazienka to pomieszczenia, dzięki którym będzie można bezpiecznie, w czystości i porządku prowadzić hodowlę zwierząt.

Gustowne jętki oraz odeskowanie widoczne od południa, zachodu i wschodu sprawiają, że s33 łączy w sobie piękno funkcjonalności i estetyki. Każdy koń w swoim boksie ma dostęp do okna. Warto zauważyć, że oprócz wymiaru humanitarnego okna poprawiają także wentylację stajni.

Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby

Opis technologii
Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Poddasze przystosowano do składowania siana i słomy.
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA