Uwaga!
Sprzedaż projektów została wstrzymana do odwołania. Prosimy nie składać zamówień, gdyż nie będą realizowane
Brak projektów w koszyku
Masz pytanie odnosnie projektu? czekamy na twój tel +48 392 88 44

Tani dom Maurycy

Tani dom Maurycy
Kategoria : Tanie Domy Cena : 1340.00 zł Pow. użytkowa: 65,70 [m²] Pow. zabudowy: 113,00 [m²] Min. wym. działki: 1.639x1.908 Wys. budynku: 5,49 [m] Kąt nach. dachu: 25 [°] Kondygnacja: parterowy Cena mur/szkiel.: 1340 / 1510 Model: D49
Dodaj do obserwowanych
Tani dom Maurycy
Tani dom Maurycy
Charakterystyka projektu: Tani dom Maurycy
Dom mieszkalny, jednorodzinny, parterowy, 4 pokoje, kuchnia i łazienka, oraz duży zadaszony taras od strony wejściowej. Tani w budowie dom w technologii lekkiego szkieletu drewnianego dla czteroosobowej rodziny. Układ funkcjonalny domu: Do domu wchodzimy poprzez duży taras mogący pełnić przeróżne funkcje. Następnie przez małą sień przechodzimy do hallu połączonego z salonem. W hallu znajduje się duża szafa pełniąca funkcje garderoby. Obszerna kuchnia również połączona jest z salonem. Dalej wchodzimy do korytarza, z którego dostać się możemy do trzech sypialni i obszernej łazienki.

Materiały: Ściany zewnętrzne: wariant I - jednowarstwowe 36,5cm; wariant II - szkielet drewniany
konstrukcja dachu: wiązar drewniany.

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie za zgodą autora:
W projekcie określony jest zakres oraz warunki zmian, które mogą zostać wprowadzone za zgodą autora projektu. Są to w szczególności: zaprojektowanie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku, dostawienie lub powiększenie istniejącego garażu, zastosowanie innych materiałów budowlanych na konstrukcję budynku (ściany, stropy), przesunięcie okien na elewacji, zmiana usytuowania ścian działowych i drzwi wewnętrznych, zmiana materiałów wykończenia wewnętrznego oraz materiałów i urządzeń instalacyjnych.

Wszystkie zmiany mogą być dokonane wyłącznie za zgodą autora projektu, zgody wydawane są bezpłatnie. Wszystkie zmiany muszą być wprowadzone przez uprawnionego projektanta.

UWAGA! Wymiary zewnętrzne budynku jak i powierzchnie poszczególnych pomieszczeń w projektach w technologii murowanej i szkieletowej mogą się różnić między sobą ! Nie jest to podstawą do zwrotu zamówionego projektu!


UWAGA! Wymiary zewnętrzne budynku jak i powierzchnie poszczególnych pomieszczeń w projektach w technologii murowanej i szkieletowej mogą się różnić między sobą !
Komentarze, Opinie do Tego projektu: Dodaj własny komentarz
przesylka gratis
przesylka gratis
Brak projektów podobnych
© 2015 aprojekty.pl All rights reserved
Projekt i wykonanie E-GRUPA