Przyjazny dla środowiska, tani w budowie taki może byś tylko dom szkieletowy. Projekty domów szkieletowych są coraz bardziej popularne, przede wszystkim dlatego , że wizualnie niczym nie różną się od domów budowanyych metodą tradycyjną buduje się je o wiele taniej i szybciej. Jeżeli zdecydujesz się na projekt domu szkieletowego to masz pewność, że wybrałeś ekologię, zdrowie, nowoczesność a przy okazji zaoszczędzi się na spełnienie pozostałych marzeń.
Jednorodzinny dom wolnostojący, parterowy z częściowym podpiwniczeniem i użytkowym poddaszem. Dom o charakterze podmiejskim lub letniskowym. Na czterech półpoziomach rozlokowano 3 sypialnie, kuchnie z jadalnią i pokojem dziennym. W podpiwniczeniu garaż z kotłownią.Dach: blachodachówka, kąt nachylenia 45°. Stropy: na belkach drewnianych, nad piwnicą żelbetowe, wylewane. Ściany: szkielet drewniany.
Budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony
Ściany zewnętrzne: grubość 26 cm, szkielet drewniany, ocieplenie wełną
mineralną GULLFIBER 15 cm; strop: drewniany belkowy (nieużytkowy);
dach: czterospadowy o nachyleniu 30 stopni, więźba drewniana, krycie
dachówką ceramiczną lub cementową - min. szerokość działki 20.00 m
Parterowy dom mieszkalny lub letniskowy z użytkowym poddaszem.Dach: dachówka bitumiczna, kąt nachylenia 45°. Stropy: na belkach drewnianych. Ściany: szkielet drewniany.
Dane podstawoweDom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Wygodny budynek dla 4-5-cio osobowej rodziny. Dom podzielony jest na dwie strefy: dzienną i nocną. Strefa dzienna na parterze to hol, łazienka, salon, jadalnia, kuchnia i sypialnia, natomiast część nocna to dwie sypialnie z łazienką.Technologia i opis projektuBudynek zaprojektowano w konstrukcji drewnianej tzw. kanadyjczyk. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne drewniane, słupki o przekroju 4 x 14cm, strop i więźba dachowa drewniane o przekroju 5 x...
Dom mieszkalny, wolnostojący, parterowy z przybudowanym garażem, niepodpiwniczony. Niewielki budynek o spokojnej i stonowanej bryle oraz prostym i funkcjonalnym wnętrzu. Wygodny dom dla 4-osobowej rodziny.Dach: dachówka, kąt nachylenia 30°. Stropy: na belkach drewnianych. Ściany: szkielet drewniany.
Dane podstawoweDom drewniany szkieletowy jednorodzinny, parterowy z nieużytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4 osobowej rodziny. Dom podzielony jest na dwie strefy: dzienną i nocną. Strefa dzienna to sień, hol, pokój dzienny, kuchnia, wc, natomiast część nocna to trzy sypialnie i łazienka.Technologia i opis projektuBudynek zaprojektowano w konstrukcji drewnianej szkieletowej tzw. kanadyjczyk. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne drewniane, słupki o przekroju 4 x 14cm, strop i więźba dachowa drewniane o przekroju 5 x 18cm. Ściany za...
Jednorodzinny dom parterowy. Trzy pokoje sypialne, w tym jeden z własną łazienką. Garaż w bryle budynku. Częściowo zadaszony taras. SZYPER DR - mniej rozbudowana wersja bez garażu.Dach: dachówka bitumiczna, kąt nachylenia 30°. Stropy: na belkach drewnianych. Ściany: szkielet drewniany.
Budynek jednorodzinny parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony
Ściany zewnętrzne: gr. 26 cm szkieletowe drewniane ocieplone wełną
mineralną; strop: drewniany; dach: dwuspadowy o nachyleniu 45 stopni,
kryty blachą dachówkopodobną - min. szerokość działki 19.15 m
Dane podstawoweDom drewniany jednorodzinny, szkielet drewniany parterowy z nieużytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3 osobowej rodziny. Dom podzielony jest na dwie strefy: dzienną i nocną. Strefa dzienna to hol, pokój dzienny z kominkiem, kuchnia, natomiast część nocna to dwie sypialnie z łazienką.Technologia i opis projektuBudynek zaprojektowano w konstrukcji drewnianej szkieletowej tzw. kanadyjczyk. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne drewniane, słupki o przekroju 4 x 14cm, strop i więźba dachowa drewniane o...
Dom mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, budowany w technologii
tradycyjnej lub w szkielecie drewnianym. Parter składa się z pokoju
dziennego połączonego z korytarzem prowadzącym do pokoi oraz sieni
wejściowej, trzech pokoi sypialnych, kuchni, łazienki i pomieszczenia
technicznego.Dopuszczalny zakres zmian w projekcie:
W projekcie określony jest zakres oraz warunki zmian, które mogą zostać
wprowadzone za zgodą autora projektu. Są to w szczególności:
zaprojektowanie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia...